Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-08-13 12:18:44

Master

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 45
Punktów :   

Walki i inne akcje

Walka uzależniona jest od kilku  współczynników: Wytrzymałości, sił i zręczności
Więc jeżeli chcesz walczyć to sumujesz u siebie te wszystkie współczynniki.
Potem robisz to samo u osoby którą chcesz zaatakować.
Wysyłasz pm do mnie z nickiem atakującego, nickiem atakowanego i współczynnikami zsumowanymi tak jak pisałem wyżej. Ja rzucam koścmi (czynnik losowy). Potem piszę pm do zainteresowanych kot wygrał, kto przegrał, może krótki opis walki.
Jeżeli chcesz kogoś przecwelić, atakujesz go. Jeżeli ci się uda:jest twój. Jeżeli jednak przegrasz, on może spróbować tego samego na tobie i uzyskuje premię +5 do tej walki !
Za pregraną walkę tracisz 50 hp, za wygraną 20.
Jeżeli chcesz zmusić już przecwelonego do sexu, może on się bronić lecz otrzymuje karę -10. Sex z cwelem dodaje 10 hp
INNE AKCJE:
Ćwiczenie na siłowni: +1 do siły, -10 do hp. Można ćwiczyć raz na dwa dni. Jeżeli twoja siła przekroczy dadzieścia punktów, to muisz poświęcić dwa treningi aby zwiększyła się ona o jeden. Powyżej 50 pkt musisz poświęcic na to 3 treningi.
Czytanie książek wzmaga inteligencje. Książkę można czytać raz na dzień. Przebiega to tak jak w wypadku siły. Po wyżej 20 pkt dwa czytania itd.
Po każdej wygranej walce siła wzrasta od 1-3 pkt, wytrzymałóść zawsze o 1. Po przegranje wytrzymałość spada o jeden, a siła od 1-3. Spryt ciwczysz kradnąc. Za każdą udaną kradzież spryt i zręczność powiekszają sie o jeden. Kradzież odbywa się następująco. Piszesz domnie na pm co chcez zwinąć, skąd/komu. Przesyłasz mi zsumowane współczynniki sprytu i zręczności. Jeżeli okradasz kogoś to przesyłasz mi jej inteligencję, a ja rzucam jeszcze na kostce k20 + do czujności. Jeżeli inteligencja + czuność jest większa od twojego sprytu, przegrywasz, jeżeli mniejsza wygrywasz. Jeżeli chcesz coś ukraść, np z siłowni to dzieje się tak samo tyle że rzucam k20 plus czujność strażnika (średnio 25 pkt). Za nie udaną kradzież trafiasz na 1 dzień do izolatki (nie możesz wykonywać żadnych czynności, twoje hp spada o 60 pkt).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pentagon.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.sp.pun.pl